چهره بدی که بارسلونا از خود در پراگ بر جای گذاشت + فیلم

بازیکنان و کادرفنی بارسلونا رختکن خود در ورزشگاه ادن پارک را کثیف تحویل دادند.

به گزارش ایسنا و به نقل از لا وانگواردیا، بارسلونا چهارشنبه شب به سختی توانست اسلاویا را در پراگ با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد. در نهایت آبی اناری ها سه امتیاز کسب کردند و توانستند به عنوان صدرنشین مرحله رفت گروهی لیگ قهرمانان اروپا را به پایان برسانند. با این حال این دیدار نشان داد که بازیکنان تیم کاتالانی در سطح مناسب خود نیستند و چهره هایشان پس از پایان بازی نشانگر این موضوع بود به خصوص لیونل مسی.

بازیکنان بارسلونا در حالی ادن پارک را ترک کردند که رختکن را کاملا کثیف کرده بودند شاید به این خاطر بود که در بازی اذیت شدند یا رفتار روزمره شان بود. این موضوع را دوربین های شبکه Betevé آشکار کرد. با وجود این که در کاروان بارسلونا تعداد تدارکات زیاد است اما وضعیت رختکن به نحوی بود که انگار تیم پایه آبی اناری ها در آنجا حضور داشته است.

در تصاویر کاغذ پاره های زیادی زیر تخته سیاه دیده می شود که نام بازیکنان در آن برجسته است. شاید ارنستو والورده می‌خواست کسی متوجه تاکتیکش نشود، به همین خاطر کاغذها را مچاله کرد و بهترین جا برایشان زمین رختکن بود. همچنین پلاستیک های وسایل و غذاهای بسته بندی شده در همه بخش های رختکن ریخته شده بود. نوشیدنی های هر بازیکن هم روی زمین افتاده بود.

در ادامه فیلمی از رختکن بارسلونا مشاهده می‌کنید:

انتهای پیام


منبع : ایسنا

مطالب مرتبط