تایید صلاحیت ۱۰ کاندیدا برای انتخابات فدراسیون ورزش‌های رزمی

سرپرست فدراسیون ورزش‌های رزمی با اشاره به تایید صلاحیت ۱۰ کاندیدا برای شرکت در انتخابات ریاست ورزش‌های رزمی گفت: به عنوان مامور وزارت ورزش و جوانان هیچ کاندیدایی در انتخابات ورزش‌های رزمی ندارم و از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد.

به گزارش ایسنا، انتخابات ریاست فدراسیون ورزشهای رزمی روز سه‌شنبه ۱۲ آذر ساعت ۱۰ صبح در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار خواهد شد. پیش از این حضور سید عباس احمدپناهی، محسن احمدی، عباس علی‌اکبری، یوسف بهتری، علیرضا خسروی، فرهنگ شادنیا، رضا شیرین‌آبادی فراهانی، منصور عبدی و افشین هادی چگینی برای شرکت در مجمع انتخابات ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی از سوی وزارت ورزش و جوانان مورد تایید قرار گرفته بود.

شهرام عظیمی سرپرست فدراسیون در گفت‌وگو با ایسنا از تایید صلاحیت علی غفاری خبر داد و گفت: این احتمال وجود دارد که افراد دیگری نیز به لیست نهایی نامزدهای انتخابات ریاست فدراسیون ورزش‌های رزمی اضافه شوند. البته این بستگی به تایید صلاحیت آنها از سوی وزارت ورزش و جوانان دارد.

وی افزود: تمام تمهیدات لازم را برای برگزاری انتخابات سالم و عدالت محورانه فراهم کردیم و هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.

عظیمی در پایان خاطرنشان کرد: همان طور که وزارت ورزش و جوانان برگزاری انتخابات عدالت محورانه سرلوحه کارش است من نیز به عنوان مامور این وزارتخانه از هیچ کاندیدایی حمایت نخواهم کرد.

انتهای پیام


منبع : ایسنا

مطالب مرتبط